Ana Sayfa Dünya 23 Kasım 2021 110 Görüntüleme

TÜRKİYE İNOVASYON VE BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Türkiye marka ve meslek aktiflikleri kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Muvaffakiyet Mükafatları, AB Küme Holding sponsorluğunda 15 Kasım’da düzenlenen görkemli gece de sahiplerini buldu. Ünlü sunucu Ece Erken ve güldürü sinemalarının usta oyuncusu Çetin Altay’ın moderatörlüğünde gerçekleşen geceye sanat dünyasından iş dünyasına kadar birçok ünlü isim katıldı.

Süper bir tertiple mükafatların sahipleriyle buluştuğu ‘Türkiye İnovasyon ve Muvaffakiyet Mükafatları Töreni’nde Ece Üner ve Susma programı ‘Yılın En İyi Reality Programı Ödülü’ne, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başarılı oyuncusu Ceren Benderlioğlu ‘Yılın En İyi Bayan Oyuncusu Ödülü’ne, sevilen dizi Art Sokaklar’ın İstek Babası Zafer Ergin ‘Yaşam Uzunluğu Meslek Onur Ödülü’ne, yetenekli oyuncu Ümit Kantarcılar ise ‘Yılın En İyi Erkek Oyuncusu Ödülü’ne layık görüldü. Ünlü isimlerin yanı sıra kesimin önder markalarından Arzum ‘Yılın Elektrikli Mesken Aletleri Markası Ödülü’, Ariş Pırlanta ‘Yılın İnovatif Pırlanta Markası Ödülü’, Porland Porselen ‘Yılın İnovatif Porselen Markası Ödülü’ ve Balparmak ‘Yılın İnovatif Bal Eserleri Markası Ödülü’nün sahibi oldu. Hilton Bomonti Otel’de gerçekleşen merasimde konuklar Gülşen ve Simge Sağın konserleriyle eğlendi.

1-Yılın İnovatif Elektrik Eserleri Markası Mükafatı Ovivo Elektrik’in

İstanbul-Hadımköy’de bulunan 8.500 m2 alana konseyi entegre tesislerinde anahtar priz üretimi gerçekleştiren ve eserlerini 45 ülkeye ihraç eden Ovivo Elektrik, geliştirdiği özel alüminyum alaşımlı hammadde ile ürettiği dünyada bir birinci olan Quantum serisi eserleriyle ‘‘Yılın İnovatif Elektrik Eserleri Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Merasimde şirket ismine mükafatı alan Genel Müdür Üzeyir Heruz; ’’Ovivo, bir odaya girdiğinizde elinizi birinci attığınız eserleri üreten bir firma. Anahtar priz üreticisiyiz ve bu akşam pandemi sürecinde ar-ge grubumuzun sahiden büyük fedakârlık göstererek geliştirdiği metal alaşımlı, plastikten üretilen ve alüminyum görünümlü Quantum serisi eserimiz sayesinde buradayız. Ben bu mükafatı şirketimizin İdare Konseyi Üyeleri Saadettin Buğday, Abdullah Buğday ve sayın Mehmet Buğday ismine alıyorum. Bu süreçte emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve bu eserimizi tercih eden iş ortaklarımıza çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

2- Yılın Başarılı Doğal Ahşap Parke Markası Mükafatı Ürgüplü Yapı – Parke & Home

Sürdürülebilir orman siyaseti ile doğal ahşap parke dalında 16 yılı geride bırakan, yurtiçi ve yurtdışında bini aşkın konut projesinin tahlil ortağı pozisyonundaki Ürgüplü Yapı, bölümdeki küresel markaların Türkiye Distribütörlüğü yanında, Parke Home markasıyla ‘‘Yılın Başarılı Doğal Ahşap Parke Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Gecede mükafatını alan Ürgüplü Yapı İdare Şurası Lideri Engin Ürgüplü konuşmasında; ‘‘Bizlere bu mükafatı layık gören heyet üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Bu mükafatı çalışma arkadaşlarım ismine alıyorum. Ürgüplü Yapı olarak sürdürülebilir ormancılığa verdiğimiz kıymetle, doğayı bozmadan konutlarımıza sunabilmek çok değerli ve biz bunu sürdürmeye devam edeceğiz. Doğayı bozmadan tabiatla yaşayacağız’’ dedi.

3- Yılın Başarılı Çağdaş Sera Sistemleri Markası Mükafatı Sera Mekatronik’in

Makine mühendisi Serdar Yılmaz’ın elektromekanik projeler yönetme konusundaki deneyimi ile kurulan ve zerzevat, muz, çilek ve su kültüründe hidroponik seralar konusunda projelendirme, materyal tedariği ve kurulumuna kadar, tüm süreç boyunca inovatif tahliller sunan Sera Mekatronik ‘‘Yılın Başarılı Çağdaş Sera Sistemleri Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Gecede mükafatı alan Genel Müdür Serdar Yılmaz; ’’Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün şu kelamlarıyla başlamak istiyorum; çalışmak demek yorulmak, terlemek, boşu boşuna uğraşmak değil; bilimin, tekniğin uygar buluşların zorunluluklarından azami seviyede faydalanmak demektir. Sera Mekatronik olarak bizler yola çıkarken bu kıymetli kelamları kendimize misyon ederek işe başladık. Sera sistemlerine mühendisliği ve inovasyonu nasıl katarız diyerek ar-geler yaptık. Sonucunda ise çok hoş projelere imza attık’’ dedi. 

4- Yılın En Başarılı Direkt Satış Markası Mükafatı Qnet Türkiye’nin

‘İnsanlığa kıymet katmak için kendini geliştir’ ideolojisiyle girişimciliği güçlendirerek insanların hayat kalitesini artırmaya yardımcı tahliller sunan ve dünyanın en büyük futbol kadrolarından Manchester City’nin de sponsoru olan QNET, Türkiye’de 135 binin üzerinde Bağımsız Temsilcisi’yle pandemi sürecinde de büyümesini devam ettirerek ‘‘Yılın En Başarılı Direkt Satış Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

QNET ismine mükafatı Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Genel Müdürü Cem Geyik aldı. Konuşmasında; ’’Bu hoş mükafatı bize layık gördüğünüz için çok teşekkür ederiz. Dünyada e-ticaret tabanını birinci kullanan direkt satış firması olmanın yanı sıra kesime getirdiğimiz yeniliklerle bu mükafatı almak bizim için çok gurur verici’’ dedi.

5- Yılın En Süratli Büyüyen Fintech Markası Mükafatı Hiperaktif Kredi’nin

Geliştirdiği yapay zekâ simülatörlü kredi sorgulama sistemiyle, Türkiye genelinde kişisel ve ticari kredi danışmanlık faaliyetleri yürüten Hiperaktif Kredi, Sürdürülebilir Finansal Ömür Projesi ile gençlere fiyatsız finansal eğitim takviyesiyle ve kesime sunduğu inovatif yaklaşımlarıyla ‘‘Yılın En Süratli Büyüyen Fintech Markası’’ mükafatına layık görüldü. 

Şirket ismine mükafatı CEO Alper Özata alırken konuşmasında; ’’Hiperaktif Kredi geliştirdiği simülatörü ve kredi sorgulama modeliyle yapay zekâyla ülkemizde dar gelirli ailelerin finansal erişimine dâhil olmasını sağladı. Pandeminin girmesiyle bilhassa kredi kullanabilen yahut kullanamayan tüm bireylere hizmete başladık ve şu anda 400 bin müşteriye ulaşmış ve 150 milyon krediye danışmanlık sağlayan bir şirketiz. Şu anda benimle birlikte 27 ay evvel bu işe gönül vermiş arkadaşlarıma ve grubuma çok teşekkür ediyorum.’’ tabirlerini kullandı.

 

6- Yılın İnovatif Küresel Isıtma Sistemleri Markası Mükafatı Miura Türkiye’nin 

1927’den beri buhar, sıcak su ve modüler kazan sistemlerinin geliştirilmesi, üretilmesi ve servisi alanında Japonya merkez olmak üzere Kanada, ABD, Meksika, Brezilya, Çin ve Hollanda üzere pek çok ülkede faaliyet gösteren Miura Türkiye ‘‘Yılın İnovatif Küresel Isıtma Sistemleri Markası’’ ödülünün sahibi oldu

Miura Türkiye ismine mükafatı Genel Müdür Hiroyuki Kikkawa aldı. Konuşmasında; ’’Enerji dalında karbon maksadıyla yola çıkmış bir kazan firması olarak Türkiye’de de faaliyet göstermekten erdem duyuyoruz. Bu mükafatı bize layık gördüğünüz için teşekkür ederiz’’ dedi.

7- Yılın İnovatif Mobilya Aksesuarları Markası mükafatı Samet A.Ş’nin

Dalda geride bıraktığı yarım asırlık esaslı geçmişi ve 6 bini aşkın eser çeşidi ile bölümünde Türkiye’de önder, globalde de en büyük oyuncular ortasında yer alan Samet A.Ş, beş kıtada 80’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmesi yanında, ar-ge’ye ve inovasyona yaptığı yatırımlarla ‘‘Yılın İnovatif Mobilya Aksesuarları Markası’’ mükafatını kazandı.

8- Yılın Çıkış Yapan İnşaat Markası mükafatı Üst Grup’un

İnsan ve ömür odaklı, toplumsal donatısı güçlü ömür alanları oluşturma amacıyla Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde pek çok özel ve kamu projesine imza atan Üst Küme, hayata geçirdiği villa ve lüks konut projeleriyle ‘‘Yılın Çıkış Yapan İnşaat Markası’’ ödülünün sahibi oldu. 

Üst Küme Kurucuları Abdullah Üstübi ve Mustafa Üstübi sahneye bir arada çıkarken Mustafa Üstübi ’’Bu mükafatı bize layık gören heyet üyelerine, şirketimiz ve tüm çalışanlarımız ismine çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.

9- Yılın En İnovatif Dijital Teşebbüsü Mükafatı Voila Kart

Bağlantı bilgilerinizi, toplumsal medya hesaplarınızı ve çok daha fazlasını tek dokunuşla paylaşma imkânı sunan, yeni kuşak akıllı kart teknolojisi Voila Kart, kullanıcıları kartvizit baskı maliyetinden kurtarması yanında binlerce ağacın kesilmesini de önleyerek ‘‘Yılın En İnovatif Dijital Girişimi’’ ödülünün sahibi oldu.

Voila Kart ismine mükafatı almak üzere sahneye çıkan şirketin Kurucu Ortağı Burak Karabacak, sunucu Ece Erken’e ’’Son tanıştığınız 100 şahıstan kaçının Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlediğini biliyor musunuz? Bilemezsiniz. Ancak Voila Kart kullansaydınız bilirdiniz. Bu ödülde emeği geçen herkese teşekkür ederim.’’ diyerek mükafatını aldı.

10- Yılın İnovatif Mobilya ve Tasarım Tahlilleri Markası Mükafatını Akyol Life kazandı

Üretimini Bursa-İnegöl’de bulunan tesislerinde sürdüren ve yarım asırlık geçmişiyle yatak odası mobilyasında bölüme taraf veren firmalar ortasında yer alan Akyol Life, kesime sunduğu ‘Yatak Odanı Tasarla’ uygulaması ile ‘‘Yılın İnovatif Mobilya ve Tasarım Tahlilleri Markası’’ ödülünün sahibi oldu. 

Merasimde mükafatı almak üzere sahneye çıkan Akyol Life Mobilya Genel Müdürü Mustafa Akyol; ’’Biz mobilya kenti İnegöl’de yaklaşık 40 yıldır mobilya üreten, yatak odası mobilyaları üreten bir şirketiz. Bu mükafatı kızlarım, oğullarım ve 130 kişilik çabalı ve çalışkan grubum, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve bütün çalışkan sanayicilere armağan ediyorum’’ diyerek mükafatını aldı.

11- Denizli Ticaret Odası’na Yılın En Proaktif Ticaret Odası Mükafatı

Denizli iktisadının, global rekabet yarışında suratına ivme kazandırabilmek için daima yeni projeler geliştiren Denizli Ticaret Odası, Lider Uğur ERDOĞAN’ın vizyoner, çoğulcu ve iştirakçi idare anlayışı sayesinde yaşanan problemlere getirdiği inovatif tahliller, imza attığı istihdam odaklı projelerle ‘‘Yılın En Proaktif Ticaret Odası’’ mükafatını kazandı.

Gecede mükafatı almak üzere sahneye çıkan Lider Uğur Erdoğan; ’’Bu mükafatı Ege’nin incisi ihracatın anavatanı ve tıpkı vakitte endüstrisi, turizmi, tarımı ile bilinen Denizli’miz ve Denizli Ticaret Odası ismine alıyorum. Bu mükafata bizi layık gören başta komite üyeleri ve heyete çok teşekkür ediyorum. Ödül alan tüm iştirakçi ve iş insanlarını kutluyor ve kendilerini tebrik ediyorum’’ dedi.

12- Yılın İnovatif Loyalty ve Promosyon Tahlilleri Markası Mükafatı Efor Grup’un

Promosyon kesiminde 20 yıla yakın geçmişiyle, satış artırıcı proje idaresi ve tanıtıcı promosyon kümesinde alanında başkan pek çok şirketin tahlil ortağı pozisyonundaki Efor Küme, kesime getirdiği yenilikçi bakış açısı, devam eden çalışma ve yatırımları, dala dönük inovatif eser ve tahlilleriyle ‘‘Yılın İnovatif Loyalty ve Promosyon Tahlilleri Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Gecede mükafatı almak üzere Efor Küme ismine İdare Heyeti Lideri Oktay Ilgın sahneye çıkarken konuşmasında; ’’Efor Küme olarak yaklaşık 20 yıldır promosyon bölümünün farklı kollarında faaliyet gösteriyoruz. Bilhassa ERP yazılım ve tahlillerimiz ile birlikte Türkiye’de alanında öncü birçok firmaya kurumsal tedarik, sadakat programları konusunda hizmet vermekteyiz. Bizi bu mükafata layık gören herkese çok teşekkür ediyorum’’ sözlerini kullandı.

13- Palme Yayınevi’ne Yılın İnovatif Eğitim Yayıncılığı Markası Mükafatı

Eğitim yayıncılığında yarım asra yakın tecrübesiyle ilkokuldan, akademik yayınlara kadar geniş bir yelpazede, eğitimin en emniyetli kaynağı olmayı başaran Palme Yayınevi, dalda gerçekleşen gelişim ve değişimi yakından takip edip, yayımladığı sayısız kitap ve temel kollarda Türkçeye çevirdiği 500 yapıtla ‘‘Yılın İnovatif Eğitim Yayıncılığı Markası’’ mükafatına layık görüldü.

Merasimde mükafatı, Palme Yayınevi ismine İdare Şurası Lideri İlhan Budak alırken, yarım asra yakın müddettir yalnızca akademik eğitim yayıncılığı yapan bir yayınevi olduklarının altını çizdi. Budak: ‘‘Gelişen dünyanın eğitim üzerindeki tesirlerini de yakından gözlemliyoruz. Yeniden dünyayla birlikte değişen eğitim sistemlerini yakalamanın kıymetinin de farkındayız. Münasebetiyle bu mükafatı almamızda emeği geçen pahalı Palme Yayınevi çalışanlarına ve editörlerimiz başta olmak üzere, çok pahalı yazarlarımıza teşekkür ediyorum’’ dedi.

14- Yeme-İçme Bölümü Yılın Çıkış Yapan İş İnsanı mükafatı Mahsun Gökçur’un

Dürümcü Mahsun Usta markasıyla İstanbul’da 2 farklı lokasyonda kendine has lezzetleriyle hizmet veren ve kısa müddette dalın değerli markaları ortasındaki yerini almayı başaran Mahsun Gökçur, toplumsal mevzulardaki hassasiyeti ve iş, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlünün uğrak yeri olmayı başararak ‘‘Yeme-İçme Kesimi Yılın Çıkış Yapan İş İnsanı’’ ödülünün sahibi oldu.

Mahsun Gökçur, gecede mükafatını alırken; ’’Öncelikle bizlere bu mükafatı layık gören pahalı komite ve heyet üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Ben bu mükafatı tüm Mahsun Usta ailesi ismine alıyorum. Bu akşam ödül alan pahalı üstatlarımı da tebrik ediyorum’’ dedi.

15- Yılın Başarılı Mahallî Perakende Markası mükafatı Başdaş Market’in

İzmir ve Aydın’da bulunan 32 şubesiyle Ege bölgesinin en sevilen lokal marketi olmayı başaran Başdaş Marketler Zinciri, kendi serası ve çiftliğinde ürettiği sebze-meyve ve et eserleriyle Egelilerin beğenisini toplayarak ‘‘Yılın Başarılı Lokal Perakende Markası’’ mükafatını kazandı.

Başdaş Marketler Zinciri ismine gecede mükafatı alan İdare Şurası Lideri Mehmet Feyzi Başdaş;“Yaklaşık 30 yıldır bölge halkımıza en uygun fiyatla, en tazesini dijitalleşen market teknolojileriyle birleştirip geliştirerek hizmet sunmamızın

sonucu Ege’nin En Sevilen Marketi olmayı başardık. Kesim tecrübemiz ve son periyotlarda gerçekleştirdiğimiz yatırımların karşılığı olarak bu mükafata layık görüldük. Mükafatı var gücüyle çalışan 700 çalışanımıza armağan ediyoruz.” dedi.

16- Oknal A.Ş’ye Yılın Başarılı Sınai Tıbbi Gazlar Üretici Markası Mükafatı

1991 yılında Yüzde 100 yerli sermaye olarak Kahramanmaraş’ta faaliyetlerine başlayan, kısa müddette yurt içi ve yurt dışında şubeler açarak küresel bir markaya dönüşen Oknal A.Ş, gaz dağıtımı ve taşınması konusunda Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük lojistik firması olmayı başararak ‘‘Yılın Başarılı Sınai Tıbbi Gazlar Üretici Markası’’ mükafatını kazandı.

Merasimde, kesiminde kısa müddette küresel bir marka olmayı başaran Oknal A.Ş ismine mükafatı İdare Şurası Lideri Azmi Kaptanoğlu alırken; ’’Burada sizlerle birlikte olmanın onurunu ve gurur yaşamaktayım. Bu mükafatı yanımda çalışan iş arkadaşlarım ve ailem ismine alıyorum. Herkese iyi akşamlar diliyorum’’ dedi.

17- Yılın Başarılı E-Ticaret Oyun Platformu Mükafatı oyunfor.com’un 

2010 yılından bu yana offline pc, konsol oyunları, dijital armağan kartları ve taşınabilir oyun e-pin satışı gerçekleştiren ve 85’in üzerinde küresel oyun firmasının Türkiye’deki yetkili satıcısı olan oyunfor.com ‘‘Yılın Başarılı E-Ticaret Oyun Platformu’’ ödülünün sahibi oldu.

Gecede şirket ismine sahneye çıkan Genel Müdür Mehmet Pak Dumanoğlu; ’’Şirketimizin maksatlarına kısa müddette ulaşmasını sağlayan tüm çalışma arkadaşlarıma ve bizi her platformda destekleyen milyonlarca Oyunfor kullanıcısına çok teşekkür ediyorum. Burada bulunmaktan ve bu mükafatı almaktan memnunluk duydum, teşekkürler’’ diyerek mükafatını aldı.

?

18- Yılın İnovatif Tek Kullanımlık Tabiat Dostu Karton Eserleri Üreticisi Mükafatı Multipak Ambalaj’ın

İzmir-Torbalı’da bulunan entegre tesislerinde, insan sıhhati ve tabiat dostu kağıt tabak, bardak, kek kapsülleri ve pişirme kapları üretimi gerçekleştiren, bu alanda Türkiye’de öncü, Avrupa’nın en büyük üç firması ortasında yer alan Multipak Ambalaj, etraf dostu inovatif eser ve tahlilleriyle ‘‘Yılın İnovatif Tek Kullanımlık Tabiat Dostu Karton Eserleri Üreticisi’’ mükafatına layık görüldü.

Şirket ismine İdare Konseyi Lideri Aydın Uçkan mükafatı alırken konuşmasında; ’’Bu mükafatı genel müdürüm ve İzmir’de Multipak için ter döken, emek veren tüm takımım ismine alıyorum. Multipak olarak, hizmet verdiğimiz bölümde birinci ve tek olan pek çok eser ve hizmete imza attık. İmza atmaya da devam edeceğiz’’ dedi.

19- Petronet’e Yılın İnovatif Güç Otomasyonu Markası Mükafatı

Kesimde 33 yılı geride bırakan ve güç otomasyonları, ulaşım sistemleri, savunma sanayi ve akaryakıt dalına yönelik otomasyon tahlilleri sunan Petronet, İzmir-Bornova’da bulunan entegre tesislerinde ar-ge ve inovasyona yaptığı yatırımlarla tamamı yerli ve ulusal projeler üreterek ‘‘Yılın İnovatif Güç Otomasyonu Markası’’ mükafatını kazandı.

Gecede sahneye çıkan şirketin İdare Şurası Lideri Haluk Gemici; ’’Petronet, inovasyona çok fazla kıymet veren bir firmadır. Ülkemize katma bedel sağlayan çok değerli bir grubumuz var. Hepsine buradan çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar var olsunlar. Ayrıyeten bizi bu günlere getiren kamu ve özel bölümdeki paydaşlarımıza da buradan hürmetlerimi sunuyorum, iyi ki varlar iyi ki siz de varsınız. Bu mükafatı bize layık gören heyete de çok teşekkür ediyorum’’ diyerek mükafatını aldı.

20-Yılın Otomotiv Teknolojileri Yazılım Tahlilleri Markası Mükafatı Metadiag Bilişim Teknolojileri’nin

Otomotiv bölümüne özel, yüksek teknolojili tahliller sunan, kendi bünyesinde yerli-milli eserler geliştirerek Türkiye iktisadına büyük katkı sağlayan Metadiag Bilişim Teknolojileri; alanında uzman, profesyonel takımıyla dünyanın onlarca ülkesinde yakaladığı yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle ‘‘Yılın Otomotiv Teknolojileri Yazılım Tahlilleri Markası’’ mükafatına layık görüldü.

Mükafatı almak üzere sahneye çıkan Metadiag Bilişim Teknolojileri İdare Heyeti Lideri Seyhan Keskinkılıç;’’Bu mükafatı ailem dediğim çalışma arkadaşlarım ismine alıyorum’’ dedi.

21- Yılın İnovatif İhracat-İthalat Platformu Mükafatı Trade Atlas’ın

İhracat ve ithalatla ilgili dünyadaki en fazla bilgiye sahip dijital platformlardan biri olan ve Ticaret Bakanlığı’nca son 10 yıldır kesintisiz olarak akredite edilen tek dijital platform olmayı başaran Trade Atlas, 95’den fazla ülkenin ihracat ve ithalat konusunda tahlil ortağı olmayı başararak ‘‘Yılın İnovatif İhracat-İthalat Platformu Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Merasimde Trade Atlas ismine mükafatı Türkiye Satış Müdürü Sabriye Köroğlu alırken, konuşmasında; ’’Bu mükafata layık görüldüğümüz için çok memnunuz, çok gururluyuz. 10 yıl üzere kısa bir müddette, 230 ülkeden ithalatçı ve ihracatçıların bilgilerini sunan dünyadaki en fazla bilgiye sahip dijital platform olma başarısı gösterdik. Böylelikle 95 farklı ülkeden üyemizin, global pazarlara daha süratli erişmek için tercih ettiği platform olduk. Başardık, yanlışsız yoldayız, kararlıyız. Başarılarımızı geleceğe taşımak, üyelerimizi global rekabette öne çıkaracak tahliller üretmeye devam edeceğiz. Bu mükafatı, firma kurucumuz Ali Emek ismine ve tüm takım arkadaşlarım ismine alıyorum’’ dedi.

22- Yılın İnovatif Bulut Entegratörü Mükafatı Bulutistan’ın

Türkiye’nin birinci ve tek bulut entegratörü olarak 2015 yılında faaliyetlerine başlayan ve kısa müddette dalın jenerik markası haline gelen Bulutistan, yüksek performanslı bulut hizmetleriyle Türkiye’deki Sap Hana Cloud projelerinin %35’inden fazlasının tercihi olmayı başararak ‘‘Yılın İnovatif Bulut Entegratörü’’ ödülünün sahibi oldu

Bulutistan ismine mükafatı alan İcra Heyeti Üyesi Memnun Ataç; ’’Bulutistan % 100 yerli ve ulusal yapısıyla, Türkiye’nin başkan bulut sistem entegratörü pozisyonunda. Yalnızca Türkiye’den değil dünyada da 50’den fazla ülkede müşterilerimiz, bizim hizmetlerimizi kullanıyor ve bizim altyapılarımıza bağlanıyorlar. Bu mükafatı tüm Bulutistan çalışanları, müşterileri ve iş ortaklarımız ismine alıyorum. Herkese çok teşekkür ederim’’ dedi.

23- İş İnsanı Memet TAZEGÜL’e Yılın Toplumsal Sorumlulukta Muvaffakiyet Mükafatı

Genç yaşlarda iş hayatına adım atan ve marketing kesimi başta olmak üzere, iş ömrü boyunca pek çok farklı alandaki yatırımlarıyla istihdam oluşturan Memet Tazegül, hayatın her alanında başarılı jenerasyonlar yetiştirme amacıyla, otizmli çocuklara yönelik hayata geçirdiği Mac Otizm projesiyle ‘‘Yılın Toplumsal Sorumlulukta Muvaffakiyet Ödülü’nü kazandı.

Memet Tazegül konuşmasında; ‘‘Bu mükafatı bize takdim ettikleri için Mac Otizm ve grubum ismine çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

İlandır.

 

 

 

 

 

Milliyet


hack forum warez forum gaziantep escort gaziantep escort cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı beylikdüzü escort
izmit escort Ataşehir escort ankara escort bostancı escort kadıköy escort muğla escort hack forum bahis forum forum bahis onwin babilbet fethiye escort slot siteleri deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler en güvenilir casino siteleri hack forum warez forum hack forum warez forum hack forum warez forum deneme bonusu deneme bonusu