Ana Sayfa Spor 23 Eylül 2021 8 Görüntüleme

Efeler ve Misli.com Sultanlar Ligi’nin 2 haftalık programı açıklandı

Voleybolda Efeler Ligi’nde 2021-2022 döneminin birinci 2 haftalık maç programı belirli oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, ligdeki birinci 2 haftanın programı şöyle:

1. Hafta

9 Ekim Cumartesi:

14.00 Bingöl Solhanspor-Yeni Kızıltepespor (Merkez Karşıyaka)

10 Ekim Pazar:

14.00 Afyon Belediyesi Yüntaş-Arkas Spor (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

14.00 Cizre Belediyespor-Fenerbahçe HDI Sigorta (Şırnak)

15.00 Spor Toto-Halkbank (Başkent Voleybol)

15.00 Altekma-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Atatürk Sigorta Shop Spor Kompleksi)

15.30 Tokat Belediye Plevne-Sorgun Belediyespor (Ali Yücel)

17.00 Galatasaray-Ziraat Bankkart (Burhan Felek Vestel)

2. Hafta

13 Ekim Çarşamba:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Cengiz Göllü)

15.00 Halkbank-Cizre Belediyespor (Başkent Voleybol)

16.00 Yeni Kızıltepespor-Altekma (Kızıltepe Atatürk)

16.00 Sorgun Belediyespor-Bingöl Solhanspor (Sorgun)

17.00 Fenerbahçe HDI Sigorta-Afyon Belediyesi Yüntaş (Burhan Felek Vestel)

18.00 Ziraat Bankkart-Spor Toto (Başkent Voleybol)

18.00 Arkas Spor-Tokat Belediye Plevne (Atatürk Sigorta Shop Spor Kompleksi)

Voleybolda Misli.com Sultanlar Ligi’nin birinci 2 haftasının programı açıklandı

 

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, ligde birinci 2 hafta maçlarının programı şöyle:

1. Hafta

8 Ekim Cuma:

16.00 Bolu Belediyespor-Fenerbahçe Opet (Karaçayır)

9 Ekim Cumartesi:

13.00 Nilüfer Belediyespor-Eczacıbaşı Dynavit (Cengiz Göllü)

13.00 VakıfBank-Yeşilyurt (VakıfBank Spor Sarayı)

14.00 Galatasaray-PTT (Burhan Felek Vestel)

15.00 Mert Küme Sigorta-Karayolları (Başkent)

17.00 Sarıyer Belediyespor-Kuzeyboru (Bahçeköy Orman Fakültesi)

17.00 Türk Hava Yolları-Aydın Büyükşehir Belediyespor (Burhan Felek Vestel)

2. Hafta 

12 Ekim Salı:

15.00 Kuzeyboru-Türk Hava Yolları (Aksaray)

16.00 Karayolları-Bolu Belediyespor (Başkent)

16.00 Yeşilyurt-Sarıyer Belediyespor (Burhan Felek Vestel)

18.00 Eczacıbaşı Dynavit-VakıfBank (Eczacıbaşı)

18.30 PTT-Mert Küme Sigorta (Başkent)

18.30 Fenerbahçe Opet-Nilüfer Belediyespor (Burhan Felek Vestel)

19.00 Aydın Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Mimar Sinan)

 

 

 

 

Milliyet

İlginizi çekebilir

Kendi düşen ağlamaz

Kendi düşen ağlamaz

iletişim : live:.cid.e85adaa203246898
şehirlerarası nakliyat | Eryaman Diş | instagram takipçi satın al
deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu hack forum gaziantep escort gaziantep escort en iyi casino siteleri slot siteleri www.ocianews.com bedava hesaplar cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halıs cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami halısı cami avizesi cami avizesi cami süpürgesi cami süpürgesi Ataşehir escort Anadolu yakası escort Bostancı escort ümraniye escort Maltepe escort Kartal escort ankara escort bakırköy escort ataköy escort şirinevler escort bahçeşehir escort escort istanbul muğla escort deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu veren siteler bahis siteleri Canlı Maç izle bonus veren bahis siteleri taraftarium24 Selçuksports beylikdüzü escort